4 etap

 

   Miło jest nam Państwa poinformować, że ukończyliśmy budowę głównych magistrali lini sieci światłowodowej w miejscowościach Żabnica, Cięcina. Rozbudowujemy o kolejne boczne uliczki, docierając do jak największej liczby mieszkańców, aby każdy miał możliwość skorzystania z MEGA szybkiej oferty dostępu do Internetu poprzez niezawodną sieć światłowodową Firmy ARKOM. 

    Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą oraz sprawdzenia warunków technicznych możliwości przyłączenia do sieci światłowodowej. Jednocześnie Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy wyrazili nam zgodę przejścia kablem światłowodowym przez swoją posesję. Wasza przychylność przyczyniła się do rozwoju Waszej miejscowości za co jeszcze raz bardzo dziękujemy.   

 

  Dodatkowo, dzięki rozbudowanej sieci szkieletowej Firmy ARKOM oraz rozbudowie punków dostępowych w radiolinie w licencjonowanym paśmie, zwiększamy swoją ofertę stacjonarnego bezprzewodowego dostępu do sieci internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnością wyższych przepustowości oraz stacjonarnej telefonii VOIP. 

 

   Mapa Zasięgu Sieci Światłowodowej

                                                          mapa

                 Jeżeli nie ma cię w naszym zasięgu zadzwoń i dowiedz się kiedy i ty będziesz mógł skorzystać z naszej multimedialnej oferty.

 

Wstecz