STRONA GŁÓWNA

4 SZTUKI baner 200x100cm

 

 

Piłkarska zabawa z firmą ARKOM

    Firma ARKOM ma zaszczyt zaprosić w niedzielę 7 października, na stadionie Metal-u w Węgierskiej Górce gdzie odbędzie się pierwsza edycja piłkarskiego turnieju młodzików „ARKOM CUP”. 

   W szranki rywalizacji staną piłkarze w wieku 12 lat (i młodsi) reprezentujący kluby sportowe z gmin Radziechowy-Wieprz, Węgierska Górka i Milówka. Zaprosiliśmy do rywalizacji osiem drużyn z klubów sportowych : Radziechowy, Juszczyna, Bystra, Cięcina, Żabnica, Cisiec, Milówka oraz gospodarze TS "Metal" Węgierska Górka. Turniej odbywać się będzie równolegle na dwóch polach gry, wyznaczonych na połowach boiska do piłki nożnej. Drużyny podzielone zostaną na dwie grupy, w których zagrają systemem „każdy z każdym”. Zwycięscy grup zagrają o pierwsze miejsce, a drużyny z drugich pozycji powalczą o miejsce trzecie. Turniej Rozpocznie się o godzinie 9.00, natomiast na godzinę 13-tą przewidujemy rozpoczęcie meczu o 3-cie miejsce i po nim finał z udziałem najlepszych drużyn w swoich grupach. Najlepsze drużyny otrzymują puchary a wszystkie drużyny komplet koszulek meczowych.

     Partnerami firmy ARKOM w organizacji turnieju „ARKOM CUP” jest Towarzystwo Sportowe „Metal” Węgierska Górka oraz Restauracja „Klubowa”, która zapewni posiłek dla zawodników biorących udział w turnieju.

   Zapraszamy wszystkich do gorącego kibicowania młodym sportowcom.

 

 

Wstecz